Historia firmy Loom10

Właścicielem marki jest Roman Zaczkiewicz, który osobiście czuwa nad wyborem produktów cechujących się najwyższą jakością i interesującym designem. Otwarcie sklepu LOOM 10 w 2019 roku to zwieńczenie długiej drogi, a zarazem początek nowego etapu.

Wszystko zaczęło się w 2011 roku, gdy Roman założył blog Szarmant. Ten adres w krótkim czasie stał się wiodącym medium dla mężczyzn zainteresowanych klasyczną modą męską. Blog powstał z pasji do eleganckiego ubioru i garniturów szytych na miarę. Wkrótce pojawił się pomysł, by nie tylko promować dobre wzorce, ale też zmieniać rynek w bardzo konkretny sposób.

W 2012 roku Roman Zaczkiewicz założył firmę, która sprowadzała do Polski garniturowe tkaniny cenionych marek zachodnich. Przedsiębiorstwo poszerzało swoją ofertę, zyskując coraz szersze kręgi klientów. W 2017 roku powstała marka odzieżowa Zack Roman, której dumą są garnitury, koszule, płaszcze i kompletne kolekcje dodatków.

Efektem dalszego rozwoju jest LOOM 10. To pierwszy w Polsce sklep z tak szeroką ofertą ekskluzywnych materiałów od najlepszych tkalni z Anglii i Włoch (Abraham Moon & Sons, Drago, Dugdale Bros, Hardy-Minnis , Harrisons of Edinburgh, H. Lesser & Sons, Holland and Sherry, Huddersfield Fine Worsteds, Scabal, Testa, W. Bill i wiele innych). Zapraszamy do zakupów – także stacjonarnie, przy Niecałej 10 w Warszawie – i do zadawania pytań. W razie wątpliwości służymy ekspercką wiedzą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl