Misja firmy Loom10

Na początku był zachwyt – estetyką i chwytem luksusowych tkanin przeznaczonych do szycia na miarę. Miękkość kaszmiru, szorstkość odpornego na wilgoć tweedu, ciekawa faktura fresco i szlachetny blask jedwabiu… Kiedy się z tym światem zetknąłem, nie chciałem już wracać do odzieży produkowanej masowo. Zacząłem eksperymentować z szyciem na miarę i stopniowo zdobywałem fachową wiedzę.

W końcu postanowiłem zmienić rynek ekskluzywnych tkanin, które do niedawna były w Polsce trudno dostępne. W Loom 10 możesz wybierać spośród materiałów legendarnych marek, między innymi włoskich i brytyjskich. Scabal, Drago, Huddersfield Fine Worsteds, Hardy-Minnis, W.Bill – cała plejada w jednym miejscu.

Oprócz materiałów całorocznych, które stanowią podstawę kolekcji, są i tkaniny sezonowe, z przewiewnym tropikiem na czele. Nie mogło zabraknąć też perełek z udziałem włókien takich jak kaszmir, moher, alpaka, wikunia i jedwab. Jeśli szukasz ciekawych tkanin, to zapraszam do LOOM 10. Świat luksusowych tkanin to wielka różnorodność kolorów, wzorów, gramatur i splotów. Z pewnością znajdziesz coś, co Cię zachwyci. A w razie wątpliwości możesz liczyć na fachowy personel. Pomożemy Ci dokonać optymalnego wyboru.

Roman Zaczkiewicz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl